StanDrew

PolskiAngielski
Strona główna1 » FAQ

FAQ

Czy organizujemy transport ?


Organizujemy transport w każde miejsce.
 


Jaki jest koszt transportu ?


Zależnie od gabarytów i wagi przesyłki cena obliczana jest indywidualnie. Mniejsze maszyny wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich, wtedy przesyłki można spodziewać się na drugi dzień od zamówienia.
 


Czy wysyłamy maszyny za granicę ?


Świat stał się mały, dla naszej firmy nie ma ograniczeń, transport organizujemy w każde dowolne miejsce na globie. Koszty obliczane są indywidualnie, przesyłki zawsze są odpowiednio zabezpieczone.
 


Czy do maszyny są dołączone narzędzia ?


Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów do maszyny nie dodajemy "standardowych" narzędzi. Jednakże istnieje możliwość zamówienia osobno w pełni profesjonalnych narzędzi, które idealnie będą dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.
 


Czy maszyny używane objęte są gwarancją ?


Maszyny używane są w pełni sprawne po przeglądzie technicznym w naszej firmie, gotowe do pracy. Nie udzielamy gwarancji na maszyny używane, nie należy się jednak tym przejmować bo zawsze zapraszamy klientów do naszej firmy i uruchamiamy maszyny. Istnieje możliwość uruchomienia i przetestowania maszyny w naszej firmie.
 


Na jaki okres udzielana jest gwarancja na maszyny nowe ?


Maszyny nowe posiadają gwarancję oraz serwis pogwarancyjny. Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn, dzięki czemu mamy możliwość zapewnienia naszym klientom większość części.
 


Czy jest możliwość finansowania w formie rat/leasingu ?


Nikt nie chce wydawać większej ilości gotówki i jednocześnie jej zamrożenia, dlatego w naszej firmie istnieje możliwość zakupu ratalnego. Dla firm oferujemy leasing na wszystkie maszyny, niezależnie czy są one nowe czy używane. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży ratalnej.
 


Czy istnieje możliwość pozostawienia maszyny w rozliczeniu ?


Przy zakupie "nowej" maszyny z reguły pojawia się problem co zrobić z obecną. Nasza firma oferuje wymianę lub skup maszyn od naszych klientów. Wystarczy zrobić zdjęcie obecnej maszyny i wysłać na nasz adres e-mail, pamiętając o dodaniu numeru telefonu kontaktowego. Jest to prosta czynność, dzięki której w prosty sposób można mieć wymarzoną maszynę.
Przejdź do strony głównej
Zadzwoń
Email email
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl