FAQ


Wszystkie ceny na naszej stronie są cenami netto. Do cen należy doliczyć 23 % podatku VAT.

Organizujemy transport w każde miejsce.

Zależnie od gabarytów i wagi przesyłki cena obliczana jest indywidualnie. Mniejsze maszyny wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich, w tedy przesyłki można spodziewać się na drugi dzień od zamówienia.

Świat stał się mały, dla naszej firmy nie ma ograniczeń transport organizujemy w każde dowolne miejsce na globie. Koszty obliczane są indywidualnie, przesyłki są zawsze odpowiednio zabezpieczane.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów do maszyn nie dodajemy "standardowych" narzędzi. Jednakże istnieje możliwość zamówienia osobno w pełni profesjonalnych narzędzi, które idealnie będą dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów.

Maszyny używane są w pełni sprawne po przeglądzie technicznym w naszej firmie, gotowe do pracy. Nie udzielamy gwarancji na maszyny używane, nie należy się jednak tym przejmować bo zawsze zapraszamy klientów do naszej firmy i uruchamiamy maszyny. Jest możliwość uruchomienia i przetestowana maszyny w naszej firmie.

Maszyny nowe posiadają gwarancję oraz serwis pogwarancyjny. Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn, dzięki czemu mamy możliwość zapewnienia naszym klientom większość części.

Nikt nie chce wydawać większej ilości gotówki i jednocześnie jej zamrożenia. Dlatego w naszej firmie jest możliwość zakupu ratalnego. Dla firm oferujemy leasing na wszystkie maszyny, niezależnie czy są to maszyny nowe czy używane. Mamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta oraz sprzedaży ratalnej.

Przy zakupie "nowej" maszyny z reguły jest problem co zrobić z obecną? Nasza firma oferuje wymianę lub skup maszyn od naszych klientów. Wystarczy zrobić zdjęcie obecnej maszyny i wysłać na nasz adres e-mail pamiętają o dodaniu numeru telefonu kontaktowego. Jest to prosta czynność, dzięki której w prosty sposób można mieć wymarzoną maszynę.

Każdą maszynę możemy uruchomić na miejscu, niezależnie czy jest to maszyna nowa czy używana. Jednak tylko na używanych istnieje możliwość przeprowadzenia prób. Specjalnie dla tego celu dysponujemy agregatem prądotwórczym o mocy 100 kW.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Jeżeli jednak wciąż mają Państwo pytania, prosimy o wypełnienie poniższego formularza, bądź o wysłanie wiadomości na adres e-mail biuro@standrew.pl lub skorzystanie z kontaktu z formularza.